Tomb Raider Anniversary - Návod - Město Vilcabamba

27. srpna 2008 v 10:25 | dAeGOn |  Tomb Raider Anniversary Rozcestník

2. Město Vilcabamba (City of Vilcabamba)

Artefaktů: 1
Dohráním se odemkne: Životopisy (Lara Croft)

1. Vesnička

Lara rychle zabila medvěda a pokračovala. Před propastí přeskočila na sloup a spustila se na zem. Za rozpadlou zdí našla lékárnička a šla na druhý konec. Z výstupku přeskočila na římsu napravo, přeskočila doleva, nahoru a pak zpět na sloup. Po něm se dostala nahoru.

Seběhla po schodech a zabila dva vlky. Pak sešla ke studni a zabila medvěda (uhýbala mu tak, že skákala přes studnu). Pak skočila do vody, potopila se a plavala chodbou. Na konci rychle přehodila páku a vyplavala se nadechnout. Vylezla z vody a přehodila páku u dveří. Pak vyběhla po schodech a přeskočila přes propast. Rozběhla se po pravé části prken (protože tušila, že levá část je celá shnilá) a přeskočila naproti k lékárničce.
Seskočila dolu, zamířila na dveře a ustřelila zámek. Pak protlačila klec do vedlejší místnosti, vylezla na ni a vytáhla se nahoru. Sebrala lékárničku a náboje. Spustila se dolu a za rohem sebrala Klíč k vesnici a náboje do brokovnice. Vrátila se ke studni.
Klec, kterou našla v chatrči, odtáhla Lara ven ke sloupu mezi chatrčemi (naproti schodům). Z bedny skočila na sloup, vylezla a přeskočila na římsu. Přeručkovala doleva, vytáhla se a zabila netopýry. Přes tyč skočila na další plošinu. Skočila doleva a zhoupla se na protější římsu. Skočila doleva a přes tyče se dostala na plošinu s vodou. Sebrala Artefakt (secret 1/1) a sklouzla se dolu po střeše chatrče.

2. Brána

Lara klíčem odemkla bránu a prošla do jeskyně, kde zabila vlky. Pak došla ke dveřím a vydala se levou chodbou. Oběhla jezírko, přeskočila na výstupek, pak na římsu a přeručkovala doprava. Na konci skočila dozadu a chytila se stupínku. Vylezla a vyběhla až nahoru, kde zabila netopýry. Přeskočila a s rozběhem skočila na páku na sloupu od dveří. Spustila se dolu, po římsách seskočila na zem a dala se pravou chodbou.
Opět oběhla jezírko a přeskočila na římsu naproti. Vylezla na horní a po té přeručkovala doleva. Přeskočila doleva na nižší římsu a doručkovala doleva do chodby. Vyběhla nahoru a zabila netopýry. Přeskočila a s rozběhem skočila na druhou páku ode dveří. Spustila se dolu, po římsách seskočila na zem a bránou prošla až k propasti.

3. Jámy

Skočila na šikminu a sjela dolu. Zabila vlka a sebrala náboje. Pak vytáhla klec ze stěny a odvlekla ji do rohu nalevo od šikminy. Přes klec a římsu vylezla nahoru. Znovu skočila na šikminu a na konci se odrazila na tyč. Z tyče přeskočila na stupínek, pak na vrcholek sloupu a dál.
U další jámy přeskočila a slezla na dno. Přešla na druhou stranu, kde vyskočila na římsu napravo. Z ní pak skočila dozadu na tyč u sloupu a po římsách na druhé straně nahoru. Dala si pozor na past a vylezla na stupínek. Pak skočila na sloup a pokračovala dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která Lokace se ti z Tomb Radier Anniversary libí nejvíc?

Peru
Řecko
Egypt
Ztracený Ostrov
Croft Manor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^