Tomb Raider Anniversary - Návod - Tomb of Qualopec

29. srpna 2008 v 11:00 | dAeGOn |  Tomb Raider Anniversary Rozcestník

4. Tomb of Qualopec

Artefaktů: 2
Dohráním se odemkne: Životopisy (Larson), Peru (filmy, hudba, komentáře, obrazy, hrát znovu levely)
Qualopec je fiktivní postava (pochází přímo z TRI). Je jedním ze stvořitelů Potomka (Scionu). Jeho hrobka je ve Vilcabamba, kde jeho mumie střeží část Potomka.

1. Rozcestí s dírou

Lara doběhla do hrobky a před propastí skočila na sloup. Z něho na tyč a přes dva sloupy na výstupek. Pak přeskočila naproti a došla do hlavní místnosti. Pokusila se jít rovně nahoru, ale rychle musela vycouvat a uhnout před koulí, která rozbila podlahu. Přeskočila tedy zpět a po římsách napravo se spustila na dno jámy. Nejprve dotáhla kus sloupu zpět k římsám, aby se mohla dostat nahoru. Pak sebrala náboje. Chytila volný sloup a odtáhla ho zpět do místa, kde byl na zemi bílý flek. Vylezla po římsách nahoru a skočila na sloup

2. Rozbitá místnost

Přeskočila do chodby. Na konci sebrala náboje a přes past a tyč skočila na římsu. Přes pasti skákala doleva. Na konci skočila dozadu na druhou stranu a ze žebříku doprava na římsu. Ručkovala doprava a z horní římsy přeskočila na sloup a dál. V chodbě sebrala 2 lékárničky a přes pasti pokračoval až do zničené místnosti. Vyskočila a přes hák se dostala na podestu. Skočila na levý sloup a z něho na tyč a přes římsy nahoru.
Sebrala náboje a skočila na páku. Otevřela tak třetí bránu. Seskočila a vrátila se chodbou zpět. Vyhnula se všem pastem a za nimi zabila raptora. Přes tyč se dostala na římsu a přeskákala doleva, kde se přes tyč dostala do chodby. V hlavní místnosti skočila na sloup.

3. Gong na stropě

Z něho pak na římsu nalevo. Vyšplhala po římsách, přeskočila doprava a vylezla na sloup. Z něho přeskočila na dřevěnou kládu. Skočila nad dveře a prohlédla si gong naproti. Pak ho zamířila a sestřelila. Skočila a přes dvě zhoupnutí na háku se dostala do výklenku s pákou. Tou otevřela první bránu. Pak opět přes háky přeskákala zpět a spustila se k bráně.

4. Rozbití místnosti

Spustila se na dno díry a přetáhla oba volné sloupy do druhé části díry. Uspořádala je vhodně pro přeskákání (tj. jeden k bílému fleku a druhý k výstupku). Vylezla nahoru a přeskákala do chodby.
Došla až k propasti, kde se nejprve přes římsy spustila na dno. Za rohem našla Artefakt (secret 1/2). Pak skočila na kládu a vylezla po ní nahoru.
Skočila na kládu, doleva na římsu a přeručkovala doprava. Spustila se na spodní a přes kládu skočila do chodby. Doběhla do místnosti a pokusila se skočit na páku. Dole zabila vlky a po ochozu po stranách došla ke kleci ve zdi. Tu vytáhla a shodila dolu. Pak jí dotlačila k pravému sloupu a vylezla na něj. Z horní římsy skočila na sloup a vylezla co nejvýše. Přeskočila na druhý sloup, vylezla nahoru a skočila na římsu. Z ní pak doprava, na tyč a na plošinu naproti.
Po římsách se dostala nahoru a doprava, kde přeskočila na kládu. Vylezla nahoru a skočila směrem k páce, na kterou se pak spustila. Tím otevřela druhou bránu. Seskočila na zem a známou cestou se dostala znovu na poslední dřevěnou kládu nahoře.
Tentokrát ale z klády skočila do výklenku nalevo od páky. Tady našla druhý Artefakt (secret 2/2). Skočila ven na plošinu napravo.

5. Qualopec

Při cestě zpět opět zabila raptora a přeskákala přes propasti. Dostala se do hlavní místnosti a nic jí už nebránilo projít bránou a sebrat si první část Potomka (Scion).
Qualopec trochu zaspal a tak stačilo Laře proběhnout chodbou, přeskákat všechny díry a utíkat ven (postup je opačný než na začátku kola). Při rvačce s Larsonem vyskočila Lara nahoru a pak se skrčila dolu před pískem. Nakonec skočila doprava, aby se vyhnula brokovnici
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která Lokace se ti z Tomb Radier Anniversary libí nejvíc?

Peru
Řecko
Egypt
Ztracený Ostrov
Croft Manor

Komentáře

1 Lawliet San...tvoje SBénko Lawliet San...tvoje SBénko | Web | 29. srpna 2008 v 12:21 | Reagovat

Já už jsem si konečně nainstalovala to TR angel of darkness, tak se chci pustit do hraní...už jsem strašně dlouho nehrála a začíná mi to chybět, pořád čučím na netu a nic jiného nestíhám...

2 Lawliet San...tvoje SBénko Lawliet San...tvoje SBénko | Web | 1. září 2008 v 16:16 | Reagovat

Jéé tady si asi někdo dělá domácí úkoly :))

Ahojky zdravím mé oblíbené SB...tak já zase jdu :))...ještě jsem zapoměla, chci si změnit přezdívku...na blogu mám článeček s anketou hlásni pro tu co se ti bude líbit a pomoz mi vybrat. Mě se líbí všechny...však jsem si je sama vymyslela ale všechny mít nemůžu :( Leda že bych se každý den jmenovala jinak :))

3 Lawliet San...tvoje SBénko Lawliet San...tvoje SBénko | Web | 2. září 2008 v 17:17 | Reagovat

Ahojkýýý....nech už ty úkoly, ty ti nikam neutečou :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^