Lara Croft and the Blade of Gwynnever

6. října 2015 v 7:44 | Hayley |  Tomb Raider News
Samostatná novela od Dana Abnetta a Nika Vincenta s názvem Lara Croft and the Blade of Gwynnever. Novela je k dispozici zatím jen pro předobjednání, ale již víme, že vše bude nostalgické, hlavně s duálními pistolemi a ostrým vtipem.


A o čem že to tedy bude?

Poté co Lara dostane na frak v závodě o neocenitelný artefakt se svým konkurentem se vrací ze Srí Lanky domů do Londýna. Než si stihne zhojit své zranění, ozývá se jí starý přítel, který zoufale potřebuje pomoci a zjišťuje se, že něco podivného bylo objeveno Londýnským městem. Je to tak velkolepé, že by to mohlo přepsat historii na Britských ostrovech, možná i dokonce i historii světa, ale Lara je vtažena do světa špionáže, spiknutí a černého obchodu s lidmi na trhu. Je příliž mnoho v sázce. Lara se vydává na misi získat vzácnou starobylost, která spojuje moderní svět dávných mýtů a legend. Staří nepřátelé a nové hrozby se ji snaží zastavit v hledání pravdy. Jaké je skutečné tajemství čepele, které může věřit, a je to jedna z těch misí, kterou nemůže přežít?

Napsáno ve spolupráci s Crystal Dynamics, napsal Dan Abnett, velmi úspěšný britský romanopisec a spisovatel komických knih, Blade of Gwynnever zasáhne regály 3. listopadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^