Tomb Raider 2013 - Screenshoty a informace o kole - Bunkr v útesu

6. srpna 2017 v 18:00 | Hayley |  Tomb Raider 2013 - mé screenshoty
Lara se vydává za Alexem pro potřebné nářadí. Cesta ovšem není vůbec jednoduchá. Celou cestu se musí utkávat s hromady solarijských, kteří stále neztratili na duchu Laru zneškodnit. Když už se Lara dostává do úplně zničené lodi Endurance, zjištuje, že Alex je zaklíněn pod železným stavením, které Lara nemá šanci odsunout stranou. Bohužel Solarijští využívají situace a snaží se je oba zabít. Alex nakonec učiní težké rozhodnutí, stejně tak jako Lara. Laru posílá s nářadím pryč a sám se obětuje pro záchranu celé posádky, včetně Lary, která prchá z lodi, která se rozpadá. Lara se vrací na Pláž s vraky, kde ji už posádka očekává.

Tábory - 2
Dokumenty - 4
Relikvie - 3
Kešky - 5
Mapy k pokladům - 1
Původní obyvatelé - 4 (zapálit čtyři tapisérie)

pozn. při hraní: TR 2013 jsem hrála asi naposledy před půl rokem. Upřímně musím přiznat, že tolik sprostých slov, co padlo při souboji s nepřáteli jsem neřekla hodně dlouho. Jak totiž z toho člověk vypadne a rovnou má jít do akce, tak má asi docela problém udržet s nastavenou obtížností krok... :D Nu což, asi po 150ti úmrtích jsem se dostala znovu do cviku a konečně jsem mohla zase plynyle hrát. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MagicMax MagicMax | Web | 6. srpna 2017 v 18:27 | Reagovat

Pořádná ace! :)

2 Natla Dahmer Natla Dahmer | 6. srpna 2017 v 23:41 | Reagovat

Moc hezké info. Jo, ten souboj tam je někdy docela krutý :D Ale oblast se mi moc líbí. Krásné přírodní prostředí, zapadající slunce v zádech, a budova, kterou pomalu prorůstá příroda. Prostě krása :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^