Shadow of the Tomb Raider - Edice

24. června 2018 v 18:51 | Hayley
S blížícím se datem vydání se možná někteří z Vás potýkají s nerozhodností, jaká edice by pro Vás byla ta nejlepší, nebo kterou edici byste si měli koupit. Proto si tu jednotlivé edice rozebereme.

Možná se Vám může zdát, že podle obrázku máte vybráno, ale nebuďte si tím tak jistí! Edicí je totiž více, než je zdrávo a dokonce můžete najít na webu i různé kombinace tak, aby Vám to co nejvíc vyhovovalo.

V neposlední řadě bych ráda zmínila, že mě dost mrzí, že je český trh tak ochuzený. V článku rozeberu proč a co Vám v zahraničí může nabídnou jednotlivá edice navíc.

Standartní edice
Nám nábídne pouze samotnou hru. Cena se pohybuje okolo 1299,- na PC, na Xbox a PS4 je pak cena 1599,-. Tedy tato edice je finančně nejdostupnější, jelikož neobsahuje žádný bonusový obsah.Digital Deluxe edice
Zahrnuje samotnou hru. Pokud si hru předobjednáte můžete hrát o 48hodin dříve. Dále získáte zbraň a outfit navíc a originalní soundtrack. Cena na PC se pohybuje okolo 1799,-, na Xbox a PS4 okolo 2399,-. Jedná se pouze o digitální edici, takže s žádnou krabicí nepočítejte. Na druhou stranu, v den vydání můžete stahovat jak diví a nemusíte čekat, až Vám nového TR doručí pošta nebo PPL :).


Croft edice
Zahrnuje samotnou hru, předběžný přístup ke hře o 48h dříve. Dále získáte originální soundtrack, všechny tři outfity a zbraně navíc. Edice zahrnuje i Season Pass, takže k dispozici budete mít rovnou i všech dalších 7 dodatkových balíčků, 7 zbraní, outfitů a skillů. Navíc získáte i vedlejší mise. Krabicovou verzi na PC jsem bohužel nikde nedohledala. Je možné, že se objeví později, každopádně na steamu je Croft Edice 2299,-. Na PS4 a Xbox se cena pohybuje okolo 2599,-.

Pokud hru budete kupovat v UK, tak v této edici získáte navíc i tři litografie a steelbook.
Steelbook edice
Zahrnuje hru, ale samotným lákadlem je velice pěkný steelbook. Dále v edici získáte tři litografie. Některé zahraniční weby uvádějí i TOTAKU figurku, ale na českých stránkách jsem tuto informací nikde nenašla. Pro PC Steelbook Edici zatím na českém webu nikde nenajdete. Cena na PS4 a Xbox se bohybuje okolo 1999,-

obrázek převzat z webu jrc.cz


Ultimate edice
Zahrnuje nejen samotnou hru, ale navíc získáte figurku nové Lary, otvírák ve tvaru cepínu a baterku. Co se týče digitálního obsahu, tak ten Vám nabídne originální soundtrack, všechny tři outfity a zbraně navíc. Edice zahrnuje i Season Pass, takže k dispozici budete mít i všech dalších 7 dodatkových balíčků, 7 zbraní, outfitů a skillů. Navíc získáte i vedlejší mise.
Bohužel tuto edici v česku nejspíš nenajdeme. Žádný český e-shop ji prozatím nenabízí. Cena se pohybuje okolo 4500,-.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natla Dahmer Natla Dahmer | 24. června 2018 v 19:05 | Reagovat

Krásný popis. Jsem ráda, že to nemusím hledat kdo ví kde, a že to máš tak přehledně napsané. Tak to vypadá, že si nejspíš pořídím Croft Edici :-)

2 Hayley Hayley | Web | 24. června 2018 v 19:11 | Reagovat

[1]: Jéé to jsem ráda!

Já teda taky zvolila Croft edici, hlavně kvůli tomu, že budu moci hrát o 48 hodin dříve :D

3 Natla Dahmer Natla Dahmer | 24. června 2018 v 19:30 | Reagovat

[2]: Já budu mít zase radost, že tam budu mít ke hře všechno :D :-)

4 Hayley Hayley | Web | 24. června 2018 v 20:59 | Reagovat

[3]: to je taky fakt :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^