Rise of the Tomb Raider - 100% návod - Flooded Archives

11. července 2018 v 19:24 | Hayley
Pro dokončení na 100% je potřeba mít naučený řecký jazyk na 6 level a získané šípy, po kterých můžete šplhat.


Začínáme v tábořišti Greek Fire Depot.
Otočíme se zády k tábořišti a běžíme po schodech nahoru, zahneme doprava a v dáli u kamenného zábradlí na nás bliká SURVIVAL CACHE 1/3. Otočíme se zpět a seběhneme zase po schodech dolů. Tentokrát poběžíme doprava, po levé ruce si držíme vodu. Vyběhneme po schodech, které se objeví před námi, projdeme mezi dvěma sloupy a zahneme vpravo. Doběhneme až na konec uličky a vlevo podlezeme pod zvednutou bránou. Běžíme dál a po levé straně na konci vylezeme nahoru. Vyběhneme schody a držíme se po levé straně, seběhneme schody vlevo a další schody obejdeme z levé strany. Před námi za pomocí luku a lana vytrhneme prkna. Tím se nám vytvoří cesta ve stěně, kterou prolezeme. Před námi pod světlem bliká na zemi další SURVIVAL CACHE 2/3. Otočíme se zpět a vrátíme se dírou zase zpět. Hned za rohem vyskočíme vlevo na cestu a před námi vylezeme za pomocí cepínu po stěně nahoru. Zahneme vpravo, přeskočíme dvě díry (dříve to byli pasti, kde se nám pod nohama propadla podlaha) a vlevo najdeme na podstavci RELIKVII 1/2 PENNON FLAG. Vracíme se zpět přes dvě díry a běžíme tak dlouho, dokud nedoběhneme na konec cesty, Zahneme vlevo dokud nedoběhneme na balkón. Zahneme vlevo, vpravo a přeskočíme šikmě doleva na další část balkónu. Hned vpravo za rohem najdeme na podstavci DOKUMENT 1/5 FIRE ON THE HORIZON. Otočíme se zpět a zahneme vpravo. Oběhneme díru a běžíme rovno, dokud po pravé straně neuvidíme MONOLITH, který můžeme přečíst. Tím se nám aktualizuje mapa. Za monolithem seskočíme přes zábradlí vedle vysící vlajky dolů. Běžíme rovno a druhými schody se vydáme dolů. Zahneme doleva a proběhneme kolem tábořiště u kterého jsme začínali. Běžíme, jak nás cesta vede, proběhneme mezi rozpadlým zábradlím a zahneme šikmo vpravo. Vyběhneme rozbité schody před námi a seskočíme do vody před námi. Proplujeme vlevo, za zatáčkou zahneme vpravo a jakmile se dostaneme na otevřené prostranství zahneme vpravo a vylezeme z vody. Vydáme opět vpravo a po pravé straně vylezeme po žebříku nahoru. Jakmile vylezeme, zahneme vpravo a vyskočíme na zaoblený podstavec. Po pravé straně proběhneme kolem sochy koně a zahneme vpravo. Další možnou zatáčkou opět vpravo a před námi se objeví dřevěný skokánek z prken. Za pomocí lana přeskočíme ze skokánku na druhou stranu. Zahneme vlevo, jakmile to půjde zahneme vpravo a dáváme si pozor na past. Mezi dvěma sochami vlevo najdeme RELIKVII 2/2 BATTLE STANDARD. Otočíme se vpravo a seběhneme dolů. Po pravé straně na nás pod dřevěným stavením bliká SURVIVAL CACHE 3/3. Otočíme se zpět a běžíme vlevo, přeskočíme vodu, běžíme dále za nosem pod balkónem. Jakmile to půjde, zahneme vpravo. Seběhneme schody, běžíme mírně vlevo, dokud nedoběhneme k tábořišti, kde jsme začínali. Použijeme rychlý přesun do tábořiště v této oblasti: Chamber of Records.


Prolezeme dírou ve skále a běžíme rovno, mírně doprava. Za rohem vpravo najdeme DOKUMENT 2/5 BROKEN BONDS, když se otočíme zpět, vedle sloupu před námi uvidíme blikat COIN CACHE 1/3. Teď se vrátíme zpět dírou ve skále a naproti na stěně si přečteme nástěnnou malbu MURAL 1/3. Otočíme se vlevo a běžíme, jak nás cesta vede, dokud nedoběhneme ke schodům, které seběhneme. Vpravo za rohem najdeme DOKUMENT 3/5 THE SERMON. Otočíme se vpravo a zahneme, seskočíme vpravo na rozpadlé plošiny, přeskočíme až na konec a s rozběhem přeskočíme za pomocí cepínu a lana přes celou místnost na druhou stranu (je možné, že se budete muset potýkat s některými z nepřátel, nechám na Vás, kdy se s nimi vypořádáte). Na konci nalezneme DOKUMENT 4/5 VOW OF POVERTY. Otočíme se nazpět a jakmile to půjde seskočíme po levé straně dolů. Před sochou, po levé straně vedle schodů najdeme COIN CACHE 2/3. Vyběhneme schody, zahneme vpravo, vyskočíme po stěně nahoru, zahneme vpravo, přeskáčeme přes rozpadlé plošiny dál a vrátíme se k tábořišti, od kterého jsme sem přišli. Opět použijeme rychlý přesun do tábořiště RIDGELINE, které leží v lokaci Geothermal Valley.


Přeběhneme přes řeku na druhou stranu. Běžíme rovnou za nosem, za pomocí seschlého stromu seskočíme dolů a běžíme stále dál. Jakmile to půjde, vběhneme po levé straně do jeskyně. Seskočíme dolů a běžíme, jak nás cesta vede. Vyběhneme schody nahoru a po pravé straně najdeme na stěně MURAL 2/3. Když se otočíme vlevo, za našimi zády v uličce najdeme STRONGBOX 1/1. Otočíme se a běžíme cestou dále, zahneme vlevo, seskočíme dolů do vody. Proplaveme cestou vpravo, dokud se nedostaneme na hladinu. Po levé straně projdeme otvorem ve skále a pokračujeme vodní cestou, kde za velkými krápníky po levé straně vylezeme na plošinu. Tam nalezneme COIN CACHE 3/3. Seskočíme zpět do vody a plaveme cestou dál. Po levé straně se potopíme a proplaveme podvodním tunelem mezi krápníky, dokud nevylezeme a neproběhneme cestou do části, kde můžeme po levé straně za pomocí šípů vylézt po stěně. Svezeme se po cestě dolů. Za pomocí cepínu a lana přeskočíme na pohyblivou tyč a přeskočíme dál. Cestou dál vyskočíme po stěně a za pomocí cepínů vylezeme po stěně. Běžíme cestou dál, přeběhneme po dřevěné lati a přeskočíme přes propast na druhou stranu. Po levé straně prolezeme dírou ve skále a běžíme cestou dál. Jakmile prolezeme pod mírně sníženým stropem, po pravé straně najdeme na stěně MURAL 3/3. Běžíme dál a vlevo seskočíme na dřevěnou plošinu. Seskočíme dolů a díky výbušnému barelu si vytvoříme cestu skrze zavřené dveře. Jakmile vraty proběhneme před námi na dřevěné bedně najdeme poslední DOKUMENT 5/5 EXILE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 11. července 2018 v 19:40 | Reagovat

Jak můžeš být oficiální fansite? Není to spíše divný?

2 Hayley Hayley | 11. července 2018 v 19:42 | Reagovat

[1]: Proč by to mělo být divný? Opravdu jsem ve spolupráci s Crystal Dynamics :)

3 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 11. července 2018 v 19:51 | Reagovat

[2]: Dobře, v tom případě to je super a mo ti tvojí spolupráci přeju, Hayley! :)

4 Hayley Hayley | Web | 11. července 2018 v 19:53 | Reagovat

[3]: To je od tebe milé! Děkuji!

5 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 11. července 2018 v 19:55 | Reagovat

[4]: Nemáš zač. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^