Tomb Raider 1996 vs. Tomb Raider Anniversary 2007 - The Cistern and Tomb of Tihocan

7. července 2018 v 15:59 | Hayley |  TR1 vs. TRA
Ne, opravdu jsem se nesnažila spojit dvě kola dohromady. Tomb Raider Anniversary totiž postrádá kolo The Cistern a rovnou je vše zakomponované do kola Tomb of Tihocan.

Ne že by se tvůrci snažili ochudit hru (ona je totiž ochuzena už sama dost o sobě, pokud opravdu nekompromisně srovnáváme TR1 a TR:A), ale ikdyž jsou levely v TR:A propojené, tak se tvůrci snaží držet předlohy. Jasně, v TR1 je několik pastí a pár neuvěřitelně dobře schovaných Secretů (v TR:A nejsou žádné pasti), ale i tak se některé části opravdu dají srovnat a jsou vidět náznaky inspirace s předchozím dílem.

Level The Cistern se hlavně odehrává v této části, kdy napouštíme celý prostor vodou.
No, co si budeme povídat, nikdo nevypadá věčně mlád. Proto i Pierre nám shodil pár svých kadeří, když si po pár letech střihl remake TR1 :D.


Tak k tomu asi nemusím nic dodávat. Snad jen, že v TR1 hopsáme jak šílení, aby jsme kentaura zabili a v TR:A používáme jejich štít k tomu, aby jsme je zkaměneli a zasadili smrtící ránu. Ce se nezměnilo, je metání ohnivých koulí...Na prvním obrázku letí ohnivá koule o které jsem se zmiňovala výš. Možná jste zaznamenela i změnu rozlišení obrázku.. Ono totiž: pokud držíte Ctrl + Alt a šipku (skok a střílení libovolným směrem), tak se Vám začne otáčet obraz..Na závěr jednotlivé srovnání výsledků levelu. Jak jsem již zmiňovala, u TR1 máme dva levely, u TR:A je vše zakomponováno v jeden. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natla Dahmer Natla Dahmer | 8. července 2018 v 12:46 | Reagovat

Docela škoda, že to takhle slepili do sebe. Sice, v TR:A je aspoň o jeden Time Trial méně, ale i tak se mi některého pasáže v hrobky v TR1 líbily a bylo by určitě zajímavé je vidět v TR:A.

2 Hayley Hayley | Web | 21. července 2018 v 18:08 | Reagovat

[1]: To by mě s tím Time Trialem ani za boha nenapadlo :D dobrý postřeh!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^