Shadow of the Tomb Raider - 99,88%

20. září 2018 v 19:16 | Hayley |  Tomb Raider News
Asi před dvěma dny jsem si říkala, že budu oslavovat, díky tomu, že jsem hru dohrála na 100%. Všechny lokace vybrané, všude to hlásí 100%, pak se chystám hru zavřít a ejhle - hra hlásí 99,88%. Říkám si: jak je to možné? Asi jsem někde něco vynechala. Tak to kontroluju znovu, jenže všechno vypadá sesbíraně. Tak si říkám, no jasně, třeba jsem zapomněla otočit nějakým artefaktem. Tak projíždím kolekci a hle! Kolekce Metamorphosis hlásí jen 88%. Tak poctivě každý artefakt otevřu, prohlédnu, jenže všechno je v pořádku. Po asi hodinovém pátrání přicházím na to, že mám opravdu vše posbírané, ale kolekce hlásí chybějící artefakt Merchant Sacrifice - jenže já ho sesbírala!

Prostě je to chyba. Když omrknete net, spousta lidí hlásí stejný problém. Pokud se i Vy stanete obětí tohoto nezbedného glitche, nevěšte hlavu! Nejste v tom sami! Musíme doufat, že se brzy vydá opravný patch.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ludmila S. Ludmila S. | 21. září 2018 v 12:31 | Reagovat

Blahopřeju ke skorodohrání hry. Vím, že jsem tu strašně dlouho žádný komentář k ničemu nenapsala. Ale teď mám jeden přiblblý dotaz. Dá se ta hra na PC koupit normálně v krabici na DVD? Možná su blbá, ale hledala jsem a nenašla. Nevíš o tom prosím něco? Děkuju.

2 Hayley Hayley | 21. září 2018 v 18:59 | Reagovat

[1]: Ahojky!

Hele vůbec se tím netrap, já když psala článek o edicích: http://tombraider-lc.blog.cz/1806/shadow-of-the-tomb-raider-edice , tak mě z toho šla taky hlava kolem. Ale jak se koukám, tak tam o krabicovkách skoro žádné info nemám.

Bohužel co jsem se teď dívala, tak všude je distribuce jen elektronická. Asi pro podporu steamu.. :( Jediné krabicové verze jsou pro PS4 a Xbox .. :(

3 Ludmila S. Ludmila S. | 21. září 2018 v 21:13 | Reagovat

Děkuju, ale tak nějak jsem to čekala. Ono i s tou krabicí bych musela použít ten steam klíč co by byl v té krabici, tak jako u ROTTR, bez steamu bych to stejně nenainstalovala, ale krabice je přecejenom krabice, je to věc na kterou si můžu sáhnout, můžu si ji zařadit do své TR sbírky a vystavit na poličce. Tak nic.
Dík.

4 Hayley Hayley | 21. září 2018 v 21:33 | Reagovat

[3]: To naprosto chápu. Mám to stejně. Ráda se koukám na ty krabice. Musíme doufat, že časem vydají třeba nějaké speciální edice. To už by mělo být krabicové.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^