Shadow of the Tomb Raider - Photo Contest vol. 6

28. října 2018 v 20:42 | Hayley |  Tomb Raider News
Upřímně se musím omluvit, protože s nástupem do nového zaměstnání mi nezbývá už tolik času na blog. Tedy jsem zapomněla informovat o další části Photocontestu, který proběhl minulý týden. Téma bylo "Just Keep Swimming" a vítězem se stal/a DPDwarf. Gratulujeme! (na twitterovém účtu uživatele najdete skvělé screeny nejen ze SotTR, ale taky například ze hry Horizon Zero Dawn)
Tento týden běží další soutěž s názvem "Friends Until The End", kde máte zachytit Jonaha s Larou. Ovšem pozor, tentokrát je potřeba označit facebookovou stránku Tomb Raider, hashtag můžete použít taktéž, pro jistotu :). Čas máte do zítra 29.10., takže hurá do toho!

Pokud byste rádi sledovali informace o photocontestu, doporučuji sledovat všechny sociální sítě Tomb Raider, protože někdy uvedou informace jen na twitteru, jindy zase na facebooku.Pro ty, kteří neví o co se jedná: každý týden probíhá oficiální Photo Contest na dané téma. Jediné, co proto musíte udělat je, že vyfotíte Laru ve hře Shadow of the Tomb Raider, tak, aby to odpovídalo tématu, posléze nasdílíte Váš obrázek na sociálních sítích, označíte facebookovou stránku Tomb Raider a pak už jen doufáte ve výhru. Výhra není nijak hodnotná, Váš obrázek ale obletí svět, jelikož jej budou prezentovat sociální sítě Tomb Raider s Vaším jménem :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^