Novinky

Krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku!

24. prosince 2017 v 8:00 | Hayley
Všem přeji krásné prožití Vánočních svátků, bohátého ježíška, ale hlavně, abyste Vánoce prožili se svými milovanými ve zdraví!
Očekáváte nějaký Tomb Raider dáreček? Nebo se necháte překvapit? Popřípadě jakou hru byste si přáli? Budu ráda, když se semnou podělíte :)

Krásné svátky Vám přeji!

The Tomb Raider Suite na Kickstarteru

25. června 2017 v 15:34 | Hayley
Při oslavách minulého roku, kdy Tomb Raider slavil 20 let se 18. prosince 2016 v Londýně odehrál filharmonický koncert Tomb Raider Suite, který navštívilo přes 2000 fanoušků z celého světa. Všichni víme, že Tomb Raider má miliónové rozhraní svých příznivců. Proto Nathan McCree odstartoval na Kickstartu kampaň, kterou jste mohli finančně podpořit. Cílem bylo vysbírat 160,000 liber. Tuto částku se podařilo pokořit, dokonce se vybralo i více. Díky tomuto se v Londýně bude nahrávat Tomb Raider Suite orchestrem, v Abbey Road studiu.

Tímto krokem budou moci všichni fanoušci z celého světa poslechnout úžasné skladby, které byly na koncertu Tomb Raider Suite.

Díky patří všem, kteří přispěli sebemenší částku!

Stránky Kickstarteru. Dále přikládám video ze zmiňovaného Tomb Raider Suite koncertu.

Zde je závěrečné video od Nathana McCree.


Krásné Vánoce přeje blog TOMBRAIDER-LC + menší omluva

24. prosince 2016 v 16:25 | Hayley
Krásný štědrovečerní podvečer.

Dlužím Vám velkou omluvu za mou dlouho absenci článků. Na svou obhajobu: nebyla to moje vina. Můj NTB mě začal zlobit natolik, že jsem si řekla, že by bylo lepší jej dát na reklamaci, aby mi ho vyčistili opravili. Hold to těch 30 dní bez NTB nějak vydržím, v říjnu jsem postla pár článků, abych předešla neaktivitě, s tím, že v listopadu vše dohoním. NTB mi vrátili po 25 dnech, jenže jsem jej donesla domů a modrá smrt. Nešel vůbec zapnout, nešel spustit v nouzovém režimu, nešlo tovární nastavení. Takže druhý den jsem ho odnesla zpět na pobočku. Měla jsem trochu obavy, z toho, že budu muset být na prodavače zlá, ale s řadou omluv a příslibem rychlé opravy jsem poděkovala a těšila se, že bude zase za chvíli zpět. Je to přesně třetí den co mám NTB doma, tedy oprava trvala zase 26 dní. Takže tak, aby jste veděli, že jsem se na Vás nevyprdla :)

Abych tedy přešla k hlavnímu bodu tohoto titulku..

Všem Vám přeji krásné Vánoce, kolem sebe přátele, členy rodiny, mějte se rádi, užívejte pohodu a načerpejte energii. Samozřejmě popřeji bohatého ježíška, ať už dostanete cokoliv, zdraví a spoustu dobrého jídla.
Patří Vám velký dík za poslední rok! Děkuji za každou aktivitu, zpětnou vazbu, či jen prostou návštěvu. Jste motor, který mě vede dál, abych psala pro Vás i mě články :)

Děkuji Microsoft!

2. října 2016 v 10:23 | Hayley
Děkuji Microsoft, za to, jak skvěle kontrolují a testují své aktualizace! Děkuji jim za to, že každému uživateli dají možnost výběru, zda-li aktualizaci chce provést, či nikoliv! :)

Tyto řádky byli samozřejmě napsané s ironií, protože jsem neměla možnost výběru zda-li chci svůj NTB aktualizovat, nebo ne. Jeden večer při vypínání mi počítač nabídl dvě možnosti: buď vypnout a aktualizovat, nebo jen restartovat. Samozřejmě jsem tomu nepřikládala velkou váhu a tak jsem počítač vypla a aktualizovala. Ráno jsem už nic nespustila, všechny okna jsem měla zamrzlá a vítala mě buď bílá okna, nebo černá obrazovka. Pátrala jsem na internetu, co se mi to vůbec stalo a zjistila jsem, že mi windows udělal aktualizaci na výroční update Anniversary. Nezbývalo mi nic jiného než se vrátit zpět, na starší verzi aktualizace. To jsem ještě netušila, že tímto krokem se mi smažou veškeré kodeky, drivery a tak podobně. Takže moje drahá polovička strávila více jak tři hodiny dáváním počítače do pořádku. To bych přežila, ale to, že se smazali všechny hry a uložení se mi už nelíbí. Takže jsem přišla o veškeré rozehrané hry TR, včetně ROTTR, ke kterému má být teď vydaný dodatek. Nezbývá mi nic jiného, než hrát jak o život a dohrát alespoň v základních mezích hru tak, abych mohla otestovat dodatek a poté dohrát zbylé hry, které jsem měla rozehrané a dělala k nim články :((((

Takže doporučuji obezřetnost při aktualizaci na Anniversary, spousta lidí s tím měla stejné problémy jako já, v některých případech jsou podané žaloby na firmu Microsoft, jelikož firmy přišli o veškerá svá data, ale někteří mí známí neměli s aktualizaci problémy. Bohužel já takové štěstí neměla.

Staly jsme se officiálním blogem Tomb Raider!

21. března 2015 v 10:26 | Hayley
Ač to zní neuvěřitelně stali jsme se officiálním blogem Tomb Raider! Píšu MY, protože bez Vás a Vaší podpory by sme se k tomu nikdy nedopracovali. Vaše podpora mě motivovala, abych psala články, ikdyž teď je menší úpadek, mám radost z každého komentáře, který doplní Náš, Váš blog!
Tím pádem se máte na co těšit, protože jsem byla napojena hlavní tepnu informací od Crystal Dynamics! :)

A abych se nezapoměla pochlubit krásnými banery, které pro blog byli vytvořené :))


Camilla Luddington na Twitteru o novém Tomb Raider

27. ledna 2015 v 12:44 | Hayley
Camilla Luddington. Kdo si nepamatuje, modelka a dabérka Lary Croft z Tomb Raider 2013, se vyjádřila na sociální síti Twitter že informace k novému TR se objeví velmi brzy a to není vše. Phil Spencer šéf Xbox odpověděl fanouškovy, něco ve smyslu, že když vidí jak jsou fanoušci netrpělivý, příští týden ,,nám dá vědět,,.

Jsem zpět, opět a zase..

8. ledna 2015 v 20:33 | Hayley
Zdravím všechny po delší době,
opět a znovu se omlouvám za delší neaktivitu, práce mám až nad hlavu, nemám ani pomalu volný čas pro sebe..
Určitě se pokusím pár článků do měsíce sem přidat, snad bude aktivita blogu alespoň nadprůměrná.
Ale dost o mě :)

Kdo z Vás si zahrál už nového ,,Tomb Raidera,, ze série Lara Croft and Temple of Osiris?
Já se přiznám, že jsem ji nehrála, minulou Laru jsem dohrála skoro do konce, klepl mi ale bohužel počítač a já přišla o download, který jsem si zakoupila.
Jak jste tedy na tom Vy?

Tomb Raider Comics 2014 - Tomb Raider Over the Edge

7. dubna 2014 v 16:12 | Hayley
Další díl komiksového dílu na pokračování nového Tomb Raidera je tu s názvem: Tomb Raider: Over the Edge. Druhý díl má opět šest stran a pokračuje tam kde první začal.. a to útěkem!


Změna nicku

16. ledna 2014 v 15:52 | Hayley
Myslím, že by nebylo od věci si změnit svůj dětinský nick na nějaký normální.. Buďme upřímní - dAeGOn jsem si vymyslela asi ve třinácti letech :D a je skoro o deset let více a já nick pořád používala.. Tudíž bych chtěla představit své nové autorské jméno: Hayley :). Přezdívka je podle zpěvačky Hayley Williams ze skupiny Paramore, jelikož mi pár lidí řeklo, že vypadám skoro jak ona :D Nu, proč ne :)
Normálně bych Vás s tím ani nezatěžovala, ale jelikož blog nemám nějakej týden, ale několik let, mohlo by to některé lidi zarazit a možná i odradit :)) Vše samozřejmě zůstává při starém :) Have fun!

Všechno nejlepší do nového roku!

31. prosince 2013 v 13:47 | dAeGOn
Tak i tombraider-lc.blog.cz Vám přeje Všechno nejlepší do nového roku! Hodně štěstí, zdraví a životních úspěchů! Pro mě například tomu bude přelomový rok. Vše se pro mě změní! Teda pokud vše výjde podle mých plánů! Tak hodně zdaru přeji i Vám!

Jsem zpět

27. srpna 2013 v 9:56 | dAeGOn
Omlouvám se za delší neaktivitu, byla jsem měsíc pracovně v Německu a bohužel o internetu se mi tam mohlo jen zdát :D Teď už jsem zpět a začnu doplňovat opět články :)

Pokud naleznete nefunkční odkaz, pište sem

2. března 2013 v 10:21 | dAeGOn
Nestíhám vše ohlídat, proto nevím které odkazy jsou ještě aktuální, pokud najdete nějaký nefunkční odkaz, pište prosím sem. Jakmile budu moct, odkaz opravím.

tombraider-lc.blog.cz na facebooku

15. února 2013 v 2:59 | dAeGOn
Tak už i já jsem se rozkývala a udělala jsem stránku blogu na facebooku. Dělám to hlavně proto, že díky mé delší neaktivitě klesla aktivita návštěvníků na blogu skoro o 100%. Buďme k sobě upřímní, dělám to hlavně pro Vás, baví mě blogovat a není nic lepšího, než když oddřenou práci někdo ocení. Tudíž doufám, že tímto krokem se prolomí ledy a blog bude opět tak úspěšný, jako ve svých nejlepších letech :)
Budu moc ráda, když mě na facebookových stránkách podpoříte :) Tedy hlavně pokud se Vám líbí mé články a pokud Vás zajímají novinky ze světa Tomb Raidera. Navíc budete mít vše přímo na dlani a neunikne Vám žádná nová informace!

Děkuji předem za každý názor, za každou podporu, protože to je to, co mě těší a doplní hnací motor pro psaní nových a ještě lepších článků :))) I taková maličkost může udělat člověku neuvěřitelnou radost!! :)

TOMBRAIDER-LC.BLOG.CZ na FACEBOOKU


Pokořených 120 000 náštěv? Ano!

6. března 2012 v 9:04 | dAeGOn
Je to neuvěřitelné, 120 000 návštěv za pár let, co tento blog vedu a jsem nadmíru spokojená. Patří Vám velký dík, jelikož kvůli nedostatku času nestíhám ani své koníčky a tudíž svůj blog neaktualizuji, zase budu slibovat a doufám, že se mi to teď povede změnit, že chci aby tento blog i nadále fungoval a byl pravidelně aktualizován.. Uvidíme ;)

Crystal Dynamics a tombraider-lc.blog.cz Vám přejí Šťastné a Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 16:49 | dAeGOn
Officiální wallper od Crystal Dynamics pro potěšení Vašich zrakových čoček :)
myslím, že je wall pěkný a zároveň s ním, bych Vám chtěla popřát Veselé Vánoce, krásné prožití Vánočních svátku s těmi, které milujete a samozřejmě bohatého Ježíška! Šťastné a Veselé :)

Jak to bude dál?

15. července 2011 v 15:47 | dAeGOn
Zdravím všechny své věrné čtenáře,
chtěla bych se omluvit, za svou neaktivitu a chtěla bych sdělit důvod proč se blogu vůbec nevěnuji.
Jak to tak bývá, lidi dospívají a i já jsem dospěla do fáze, kdy jsem si našla přítele, se kterým jsme si našli společný byt a žijeme spolu. Bohužel začátky nejsou nijak úžasné a tak to bohužel musím oželet bez internetu. na internet se dostanu buď ve škole, nebo tady - doma - u mámy.
Na blog jsem určitě nezanevřela a jakmile to půjde, začnu se mu zase pilně věnovat.. :))
Prozatím bych však ráda nechala blog pozastavený - na dobu neurčitou..

Zprovoznění fóra blogu

9. února 2011 v 15:15 | dAeGOn
Tak jsem si říkala, jelikož mě dost uživatelů zásobuje otázkami do různých článků, že by bylo fajn neodpovídat na ně pořád dokola a tak jsem zřídila fórum blogu. Silně pochybuju, že to někdo využije, ale ta možnost to bude, uvidíme časem, popřípadě fórum zruším, ale za pokus to stojí :)
Máte možnost vybrat si z určitého dílu, ve kterém Váš problém vězí a poté založit nové vlákno, ve kterém budete hledat odpovědi :)

Odkaz na fórum je zde, nebo jej najdete dole v menu.

Miss-TR

Že by Nová Rubrika?

5. listopadu 2010 v 23:34 | dAeGOn
Oblíbila jsem si další Upírskou sérii.. Ano ano.. Jsem blázen :D
Jedná se o seriál the Vampire Diaries (Upíří Deníky).. Je to trochu podobné jako Twilight Saga, jenže potíž je v tom, že knihy byli napsané ještě předtím, než Stephanie Mayer vůbec věděla, že něco napíše :)
Serál je velice zajímavý, napínavý a zábavný a myslím, že můj blog je ovšem co mám ráda, tak si říkám proč sem nepřihodit další rubriku?
Ta rubrika by byla asi o ničem spíše by tu byli jen jednotlivé díly z toho seriálu, ale i tak :)
No uvidíme :)
Děj je jednoduchý, avšak se do něj zaplétá dost různých problémů.. Hlavním tématem celého seriálu je krásná dívka Elena, která je obdivována dvoumi upířimi bratry.. A jak to tak bývá, jeden je záporák a druhej klaďas.. :) Kterého si Elena Vybere? Stefana (klaďase v levo), nebo Demona (záporáka v pravo)... ? Zkuste hádat :D

Upraveny Wallpery k Tomb Raider 6

28. října 2010 v 0:21 | dAeGOn
Jelikož už některé odkazy nefugovaly, musela jsem je vyměnit za nové. Jsou to Wallpery k Tomb Raider 6 Angel of Darkness, všechny by měli být funkční, pokud najdete zde nefunkční link, neváhejte a informujte mě, protože než bych já na to došla, tak by uplynulo 20 let :D

Wallpery si můžete prohlédnout zde

Lara Croft 6

POMOZTE KAMARADŮM SPLNIT SEN!

20. září 2010 v 13:09 | dAeGOn
Jedná se o soutěž, že máte možnost hrát v klipu Katy Perry. Předpokládám, že z Vás FaceBook většina má, tak prosím, klikněte na odkaz tady dole a dejte to se mi líbí...
Moc jim tím pomůžete, zabere to 2minutky.. 
 

Reklama

^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^