Rozcestnik Ja a blog

Vánoční Přáníčka pro mě

23. prosince 2008 v 12:29 | dAeGOn
Všem, všem moc děkuji za tu práci, kterou jste si dali s Vytvořením Vánočního přáníčka, dá se to považovat za dáreček ... :) děkuji Moc, tady jsou :

Happy Birthday to my Blog!

4. prosince 2008 v 0:33 | dAeGOn
Můj blog slaví jeden rok od jeho založení.
Tak tedy.. Gratulace.. x)
Gratuluji ti blogísku, za to že na tobě můžu pracovat a za to jak vypadáš, protože jsem s tebou velice spokojená. Do dalšího roku ti přeji návštěvnost k prasknutí, samou chválu, komentáře na úrovni a samozřejmě pekelnou dávku skvělých článků *doufám, že se aspoň něco z toho splní.. :D* ..

,,Happy Birthday to you.. Happy Birthday to you, Happy Birthday milý Blogísku, happy Birthday to you!"

*Potlesk a jásot*

,, A teď sfoukni svíčičku"

*fúúúú*

*Potlesk a jásot*

... Fantazii se meze nekladou...
.. A proto bych vám chtěla poděkovat za skvělou návštěvnost a úžasné komentáře, kterými jste mě a můj blog provázeli celičký dlouhý rok, bez vás by to nebylo ono.. Díky..

A děkuji tobě zvlášť Miss Croft za přání.. byla jsi jediná kdo si vzpomněl.. :)

*Potlesk a Jásot*

Nuže, vzhůru do dalšího roku..

Dobrodružství Lary Croft - Zip - Kapitola Druhá

18. listopadu 2008 v 22:13 | dAeGOn
Kapitola Druhá - Zip

Lady Croft vešla do dveří. Objevila se v obývacím sálu. Uprostřed před ní byl krb. Ještě v něm nehořelo, nebylo potřeba. Nad ním vysel obrovský obraz na kterém byla Amelie a Richard Croft - matka a otec Lary. Na pravo od něj byl dřevěný stůl, okolo kterého bylo několik židlí a křesel. Před krbem, pod židlemi, křeslama a stolem byl červený koberec. Ten ovšem byl doopravdy jen uprostřed místnosti, nezasahoval do krajů, takže bylo vidět, že je pod ním ještě jeden koberec neurčité barvy. Na levo od krbu, bylo schodiště, které se v polovině rozdvojovalo na dvě strany. Celý sál vypadal majestátně. Bylo vidět, že toto sídlo tu stojí už dlouho, něco ze starší doby bylo poznat v základních kostkách, něco co nová doba nemůže narušit.
Lara se vydala směrem ke schodišti. Její pohled strnul na obraze rodičů, svůj krok ovšem nezastavila. Vyběhla první polovinu schodiště a odbočila směrem do leva. Přitom všem si stihla sundal černou koženou bundu, kterou potom držela uprostřed levé ruky. Jakmile vyběhla druhou část schodiště, ocitla se jakoby na balkónku, od kterého se odpojovalo několik dveří. Minula, první, druhé, třetí dveře, až čtvrté otevřela. Očividně to byl její pokoj. Velká postel s nebesy, na levé straně šatník s oblečením, před Larou Velké okno, které mířilo do zahrady, atd, atd.. prostě krásný pokoj.
Lara jen vyšla, hodila na postel bundu, vzala si z šatníku černý kabát a vyšla zase z pokoje ven. Prošla opět kolem dveří, po schodech a zase míjela obraz, na který znovu pohlédla. Vyšla ven, kde na ni čekala motorka a vedle ní Winston.
,, Děkuji Winstone" nasedla lara na motorku nasadila si helmu a začala startovat..
,, Nemáte za co.. " opáčil Winston.
,, Jeďte opatrně Lady" volal na ní. Ona to už ale neslyšela, jelikož uháněla do neznáma.
Slunce zapadalo neuvěřitelnou rychlostí. Lara uháněla na motorce městem. Dojela ke starému domku, který i přes svou dlouhou životnost vyadal úchvatně: zahrádka před domem rámovala tenkou cestičku, která byla udělaná z oblázků, bujné květiny se rozrůstaly po celé ploše, ba i některé rostly po domečku.
Lara zesedla z motorky, sundala si helmu, otevřela malá vrátka a šla po malé cestičce. Došla ke skleněným, matným dveřím a zazvonila levou rukou, v pravé držela helmu. Chvíly bylo ticho, pak se ozval dupot utíkajících nohou. Otevřeli se dveře a v nich stála malá ženuška.
,, Laro! jsem tak ráda, že jsi přišla! " spustila rozrušeně ženuška.
,, Dobrý den doktorko Withová, přijela jsem jak nejdřív jsem mohla" odpověděla Lara.
,, To je dobře, pojď dál!"
Lara vešla do domečku, když vešla začala se jí pod nohama motat kočka. Lara jí nevnímala a rozešla se za doktorkou, která cupitala do kuchyně.
,, Čaj?" zeptala se doktorka.
,, Ne, děkuji" opáčila Lara a posadila ke stolečku.
,, Kvůli čemu jste se mnou potřebovala, tak naléhavě mluvit?" zeptala se Lara.
,, Laro, měla jsem opět vizi.."
,, Ale vždyť víte, že jsou to jen sny. Kolikrát jsem někam jela, kvůli tomu, že jste měla vizi a nic tam nebylo!"
,, Já vím, ale tohle bylo jiné.. jsem si tím naprosto jistá!!"
,, Proč si jste jistá?"
,, Byl tam ten tvůj přítel.. ten tmavší pleti, jak jste mě jednou navštívili.. Tvů přítel byl někde v poušti a hrabal něco v písku, byl zahalen do dlouhého pláště, který byl na hlavě zatočen turbanem a šátkem přes ústa. Všude byl písek a slunce zářilo vysoko na obloze. Pak na okamžil slunce zahalila temnota a chlad. Slyšela jsem jak se splašil kůň a jak prchl.. Když slunce opět vysvytlo, tvůj přítel byl pryč..."
,,.... Ano... Zip.. Odjel na dovolenou... do Egypta...."

Pravidla Blogu!

10. listopadu 2008 v 21:36 | dAeGOn
Rozhodla jsem udělat pravidla blogu, kdo tyto pravidla nechce respektovat, ať sem jednoduše nechodí..
1. Zákaz kopírování článků, obrázků atp.!! - Na toto pravidlo berte velký ohled! Jakmile přistihnu někoho kdo má zkopírovaný můj článek, či můj obrázek nebo dokonce poupravený tak, aby nebylo poznat, že je ode mne - Hlásím adminovi, který vám může blog bloknout a budete mít po blogování, to přeci nechcete! Pokud chcete něco zkopírovat, napište do komentářů, domluvíme se např na zdroji! přece v tom není žádný problém!

Ps. na kopírování článků jsem hodně háklivá a hodně mi to vadí...

2. Psaní vulgárních, sprostých či urážlivých poznámek!! - Neurážej te mě, ani nikoho kdo sem na blog chodí, můžeme být přece přátelé a být v kamarádském kontaktu. Jakmile najdu komentář, který porušuje pravidlo, návštěvníka bloknu a ze svého počítače může psát jak sprosté komentáře chce, bude mu to houby platný

Myslím, že to hlavní jsem řekla, kdyby měl někdo nějaký dotaz klidně se ptejte, s pozdravem..

Vaše dAeGOn

Dobrodružství Lary Croft - Rozcestník - Kapitoly

18. října 2008 v 9:07 | dAeGOn

0.1 Kapitola První : Lady Croft
0.2 Kapitola Druhá : Zip

Moje Povídky - Rozcestník

18. října 2008 v 9:05 | dAeGOn

Dobrodružství Lary Croft - Lady Croft - Kapitola První

15. října 2008 v 21:08 | dAeGOn

Dobrodružství Lary Croft

Kapitola První
Lady Croft


Bylo krásného podzimního večera. Z léta už zbývala jen vzpomínka, na stromech třepetalo pár posledních listů a zvířata si sháněla zásoby na zimu. Všude byl klid, ale v jednu chvíly začal tento klid narušovat dusot kopyt. Vypadalo to, že je to celé stádo, ale byl jen jeden. Kopyta težce dopadala na zem posázenou listím a tlumily břinkot podkov. Kůň běžel vstříc svému osudu... Ovšem jeho osud neřídil on sám. Řídila ho žena. Seděla na koni, těžce zapřená do třmenů, ale i přesto na něm seděla tak něžně... Popadané listí se za nimi výřilo, jak jeli rychle. Stromy okolo kterých jeli začali pomalu mizet, snad rychle mizely, jakým tryskem jeli. V dáli se začalo rýsovat Velké sídlo. Možná to byl hrad jak bylo obrovské. Kůň s jezdkyní k němu dojeli za pár okamžiků. Před sídlem stál stařec - oblečen do černého kostýmku s motýlkem. Kůň s jezdkyní zastavil. Jezdkyně hbitě zeskočila z koně a rozešla se směrem k velkým dřevěným dveřím sídla a přitom si sundávala černé kožené rukavice, které měla na rukou. ,, Winstone, odveď prosím Diabla do stáje", řekla jezdkyně starci. ,, Jistě Lady Croft" odpověděl jí, teď už Winston...


Moje Nové Video

12. října 2008 v 22:39 | dAeGOn

Natla má krásný mužský hlásek... :)Zase Nové Dílo

30. září 2008 v 22:12 | dAeGOn
No priznam se, uz si vazne pripadam jak mamlas, pac kdyz semka pridam nejakou svou tvorbu, tak neni moje ale meho pritele... :D Ma to byt jako Koncept ARt, myslim, ze je to parada.... :) No posud te sami... :)

Muj Pejsek

7. září 2008 v 10:10 | dAeGOn
Dalsim mym zviratkem je Pejsek jmenem Showman (cte se : Šoumen).
Je to zlobidlo stare 4roky. Nebudu ho tady vychvalovat je to pekny zvrhlik, rozmazlenec a nevychovanec. Nekde neco nechame lezet a uz si to privlatni jakoze se nic nestalo a kdyz chceme nas majetek zpet, neobejde se to bez stekani a vrceni.. Je to VEEEEELKEJ mazel a nejradsi ze svych hracek ma ,, Hamburgřík" se kterym musi chodit i spat, kdyz ho nema je zle. Taky nema rad kdyz na chudaka Haburgrika nekdo stoupne a on zapiska to Showman s vrcenim prileti uchopi Hamburgra do pusy a jde si lehnou na sedacku, kde si ho polozi vedle sebe :) A je to Kříženec jak poleno :D, Kokršpaněl, Knírač a Pudl dohromady :D :D, No máte tady par fotek... :)
pod perexem :

Rozcesník - Moje Wally

3. září 2008 v 21:44 | dAeGOn

Moje Nové Wally II

27. srpna 2008 v 18:22 | dAeGOn
Zobrazite v plné velikosti kliknutím

Info Blogu

18. srpna 2008 v 11:00 | dAeGOn
Blog byl založen: 3. 12. 2007
Autor: dAeGOn
Desing: dAeGOn
Nejvyšší denní návštěvnost: 564 (20.11.2011)
Nejvíce lidí online : 18 (co jsem spatřila.. :D, jestli bylo nekdy vic tak o tom nevim)
Zaměření blogu: Lara Croft, Tomb Raider
Zveřejněných článků : 614 (19. 2. 09), 1446 (9. 12. 2011), 1 982 (15. 2. 2013)
Nejlepší umístění v Top List (po zadání Tomb Raider) : 1.Místo Top List - Tomb Raider
Návštěvnost : 4580 (9.9.08)
9843 (18. 11. 08)
25195 (19. 2. 09)
52373 (7. 1. 2010)
110 952 (9. 12. 2011)
149 037 (15. 2. 2013)

Soutěž č.2

4. srpna 2008 v 12:16 | dAeGOn
Jelikoz o prvni soutez byl velky zajem rozhodla jsem se, že vyhlásím i druhou.. :)
Pravidla jsou jednoducha, na obrazku je spousta lidi, a nekde mezi nimi, v davu, je schovana Lara. Vasim úkolem je : Laru najít a napsat mi do komentaru kde se Lara nachází.
V Soutezi Beru opet prvni 3 nejrychlejsi jedince a odmena bude o5 Diplomek. Přeji Hodne stesti :)
Obrázek je zmensen, staci kdyz na nej kliknete :)

Diplomky

3. srpna 2008 v 17:10 | dAeGOn
Mam radost, ze o Soutez bylo takovy Velky Zajem. Proto jsem udelala Diplomky tzv. pro Vsechny Prvni tri mista maji svuj diplom se jmenem a Zbytek ti kteri se zucastnili Maji Diplom za ucast, je to jen na vas jestli si date Diplom na svou stranku, ci ne.. :)
Jinak vsichni z vas meli pravdu, byl to Anubis a Horus v zatopene Mistnosti a Díl Tomb RAider Anniversary...
Diplomky Pro Vás pod Perexem :

Souteze

1. srpna 2008 v 22:29 | dAeGOn

Soutez

1. srpna 2008 v 22:27 | dAeGOn
Prichystala jsem pro vas takovou mini soutez... :) Staci kdyz mi napisete co je na obrazku za Lokaci a Dil Tomb Raideru ( napr. Lokace : Peru a Dil : Tomb Raider 3) .. :) Beru 3 prvni spravny odpovedi, odmenkou bude Diplomek :))

Moje Zvířátka Rozcestník

29. července 2008 v 0:17 | dAeGOn

Aktualizace

27. července 2008 v 16:55 | dAeGOn

Tunguzský Meteor

19. června 2008 v 22:50 | dAeGOn
Náročnost článku :
 
 

Reklama
Reklama

^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^