Shadow of the Tomb Raider - zajímavosti

IGN o novém teaser traileru k Shadow of the Tomb Raider

18. března 2018 v 10:30 | Hayley
IGN vydalo video, které se zabývá teaser trailerem, tak jako můj článek. Ve směs jsme si všimli stejných věcí, avšak IGN přišlo i s teorií, že by Lara mohla navšítvit podsvětí, stejně jak to bylo u TR:U.

Video můžete shlédnout zde.

Co jsme pochytili z teaser traileru k Shadow of the Tomb Raider

15. března 2018 v 18:33 | Hayley
Jsem novým teaser trailerem tak fascinovaná, že jsem se na něj podívala asi 20x po sobě :D

Čeho jsem si všimla jsou jen takové blbůstky, ale tak třeba to někoho zaujme.

Jestli si všimnete levé části obrázku a nebo se budete koukat pozorně na teaser cca v 0:05s, tak můžete zahlédnout cepín, který se noří ze tmy. Že bysme dočkali opět stealth hraní? Tedy přepadávání nepřátel ze zálohy a tiché ničení nepřátel?
Když jsem si toho všimla, měla jsem z toho toálně husí kůži..
Na konci teaseru Lara stojí u Mayských pyramid, zrovna když je zatmění slunce. Koukali jste ale dolů? co má Lara pod sebou? Davy a davy lidí.. co tam ale dělají? Jedna z mých myšlenek je ta, že místní obyvatelé přišli uctívat bohy právě kvůli zatmění slunce, přímo k jejich pyramidám. Nebo, že by osada? Nebo třeba nejsou vůbec živí, těžko se to z té chvilky pozná, ale přišlo mi, že se pohybují.
Achjoo, asi mi z toho za chvíli hrábne, chce to více info... :/
A s jakou organizací se Lara střetne tentokrát? Poznáváte někdo, co by to mohlo být?No a když to celé uzavřeme, tak bysme mohli tipovat, že se s Larou podíváme jako v TR:U do Mexika, co říkáte?
 
 

Reklama
Reklama
^^ Pokud se rozhodneš kopírovat, tak jedině se zdrojem! ^^